Nowe Oblicze Greya – E.L. James [ebook: PDF, Mobi, Epub]

Nowe oblicze Greya PDFNowe Oblicze Greya” to trzecia i ostatnia część najbardziej kontrowersyjnej miłosnej pary, jaką ostatnio udało stworzyć się pisarzom (PDF dostępny jest w naszym serwisie). Jest to ostatni akt kończący historię nieoczekiwanej miłości zwykłej dziewczyny Anastasii Steele i milionera Christiana Greya. Czy historia zakończy się happy enedem czy może coś przeszkodzi w tym długo i ciężko tworzonym związku?

Główni bohaterowie rozpoczęli wspólne życie, co okazuje się ogromnym wyzwaniem. Po bajecznym ślubie i miesiącu miodowym spędzonym w  Europie, muszą stawić czoła codzienności. Dwa odmienne charaktery i światopoglądy prowadzą do konfliktów i kłótni. W rezultacie zakochani doprowadzają się nawzajem do białej gorączki. Anastasia nie może przyzwyczaić się do wszechobecnej ochrony i prób kontrolowania jej na każdym kroku, Christian zaś nie potrafi zaakceptować faktu, że Ana to samodzielnie myśląca kobieta. Niełatwa codzienność nie osłabia jednak ich namiętności i miłości względem siebie.

Ana postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i w końcu zaczyna pokazywać długo tłumioną niezależność. Zanim jednak dobrniecie do szczęśliwego zakończenia, pojawi się na horyzoncie były i niebezpieczny szef Any oraz nieprzewidziane komplikacje w postaci… tego wam oczywiście nie zdradzę.