Ciemniejsza Strona Greya – E.L. James [ebook: PDF, Mobi, Epub]

Od wielu lat nie było serii książek, które wywoływałyby tak skrajne emocje. Z jednej strony kpina, z drugiej strony zachwyt nad erotycznymi opisami zawartymi w książkach E.L. James z serii o Christianie Greyu i jego upodobaniach.

Tym razem na tapetę idzie kolejna część – „Ciemniejsza Strona Greya” (PDF dostępny w naszym serwisie) – w tej części spotykamy się z sytuacją po rozstaniu Any i Christiana. Jest ono bolesne dla obojga, jednakże Ana nie mogła znieść zachowania Greya i postanowiła zakończyć „układ”. Niespodziewanie, Grey wychodzi z propozycją nowego układu, który powinien zdecydowanie bardziej odpowiadać Annie Steel… Ale czy tak rzeczywiście będzie?

Christian walczy z wieczną potrzebą kontroli i stopniowo oswaja drzemiące w nim demony. Ana uczy się życia w luksusie i bronienia własnej niezależności. Kiedy wydaje się, że świat miłości, pasji i nieskończonych możliwości stoi przed nimi otworem, ciemne chmury gromadzą się nad luksusowym wieżowcem, w którym mieszkają…

Bestsellerowa powieść, której sprzedaż w Stanach Zjednoczonych sięgnęła 15 milionów już w pierwszych trzech miesiącach, a w Wielkiej Brytanii rozeszła się w nakładzie 100 000 egzemplarzy w zaledwie 7 dni od premiery!